راه اندازی وب سایت املاک و مستغلات من - سفارش طراحی سایت املاک

مطمئن شوید که عکس‌ها وضوح خوبی دارند و با طراحی واکنش‌گرای شما مطابقت دارند. همچنین، مطمئن شوید که همه اتاق‌ها و امکانات را نشان می‌دهید. فهرست کردن یک واحد که هیچ تصویری از واحد واقعی نشان نمی دهد می تواند مشتریان را دلسرد کند.

داشتن فرم های تماس خوب دو هدف را دنبال می کند. اول، این یک راه آسان برای مردم است تا بدون تماس یا ایمیل، علاقه خود را به یک ملک اعلام کنند.

شما می توانید خانه خود را در سایت های مشاور املاک آگهی کنید و به آرشیو املاک سایت اضافه کنید تا مشتریان بتوانند آن را بررسی کنند. نمایش خاص املاک اوکازیون

همچنین توسعه دهندگان می توانند ویژگی های افزونه ها را گسترش دهند یا در صورت لزوم ویژگی های جدیدی را توسعه دهند.

هر چقدر طراحی سایت املاک شما گیراتر و دلنشین ­تر و جامع ­تر باشد یقینا مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب خواهید کرد و این از اصول اولیه و بسیار مهم طراحی چنین سایت ­هایی است.

پکیج پایه طراحی سایت املاک برای مشاغلی نوپایی که تنها یک سایت با امکانات پایه برای معرفی کسب و کار خود می خواهند مناسب است.

استفاده از بستر وب و “طراحی سایت املاک” به شما کمک میکند به عنوان یک شخص و یا یک آژانس املاک کار خود را در فضای جدید آغاز و فعالیت خود را گسترش دهید که بسیار ارزنده است و مهم تر اینکه میتوانید مشتریان بیشتر و درآمد بالاتری کسب کنید.

باید قابلیت جستجوی محله ها و مکان های اطراف ملک را داشته باشد

طراحی سایت املاک هم برای صاحبان بنگاه های مشاور املاک و هم مشتریان مزایای زیادی دارد

برای اینکه سایت شما در نتایج اول جستجوی گوگل قرار بگیرد بهتر است از یک تیم متخصص سئو مشاوره بگیرید.

یکی از مزیت های طراحی سایت املاک این است که صاحبان مشاغل دیگر شما را خواهند شناخت و شما می توانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

امروزه، هنگام جستجوی یک خانه ایده آل، بیشتر افراد ابتدا آنلاین می شوند و در منبع سایت های مختلف جستجو می کنند تا خانه ی ایده آل خود را پیدا کنند. بنابراین، برای ارائه دهندگان خدمات املاک و مشاوره، نداشتن وب سایت خوب به معنای از دست دادن بخش بزرگی از سهم بازار و عقب ماندن از میدان رقابت است.

درست مانند آدرس مسکونی شما، وب سایت شما نیز به یک نام / آدرس خاص خود احتیاج دارد بنابراین قبل از هر چیز دیگری، شما باید نام دامنه (آدرس دائمی وب سایت) و فضای سرور (اتاق روی سرور برای ذخیره اطلاعات شما) را بدست آورید.

یعنی پس از اجرای قالب آماده سایت رایگان شما یک سایت دقیقا مانند پیش نمایش خواهید داشت. کافیست بر لینک دانلود کلیک کنید تا بسته نصبی در اختیارتان قرار بگیرد و به راحتی در چند دقیقه بتوانید یک سایت وردپرسی با قالب حرفه ای داشته باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *